Apple_tree_with_fire_blight

Бактеріальний опік плодових вперше в Україні з’явився у 1997 році у Чернівецькій області у поодиноких вогнищах, згодом було виявлено в Закарпатській та Вінницькій областях. Чим же опік плодовий такий небезпечний? Фітосанітарна служба б’є на сполох.Виділяють три критичні періоди появи хвороби:

перший – ранньовесняний (період цвітіння);

другий – літній (період інтенсивного росту дерев,  з початку до середини липня);

третій – осінній (період посиленого сокоруху у вересні).

Бактеріальний опік плодових пошкоджує квіти, листки, плоди, пагони, гілки, стовбур, корінь.

У період цвітіння квіти та бруньки набувають бурого та чорного забарвлення, але залишаються на дереві.

Уражені молоді пагони і гілки ніби наповнені рідиною, що через деякий час починає сочитися краплями у вигляді молочно-білого ексудату, який висихаючи стає коричневим, верхівки пагонів гачкоподібно згинаються.

Листки чорніють, скручуються, але не опадають.

Уражені молоді плоди стають коричневими, засихають, залишаючись висіти на плодоніжках. На стиглих плодах – невеликі некротичні плями чорного кольору. На корі з’являються темно-зелені водянисті плями, кора розтріскується, утворюючи клиноподібні виразки.

Хвороба дуже швидко розповсюджується з рослинним матеріалом, комахами, птахами, дощем і вітром.

Ураження рослин швидко поширюється при недотриманні правил дезінфекції і недбалості при догляді за деревами: обрізуванні, щепленні. Бактерії проникають у рослини через квіти, рани, тріщини, продихи. В садах може інфікуватись від 20 до 50 відсотків насаджень, а в деяких випадках і до 90%, з яких 10-20 відсотків дерев гинуть.

На рослинах, які найбільш чутливі до опіку, інфекція розповсюджується настільки швидко, що навіть при негайному обрізуванні уражених частин, їх не можна врятувати.

Найбільше хворобою вражаються груша, яблуні, айва, кизил, горобина, слива, персик, вишня.

При виявленні хвороби необхідно приймати слідуючі міри агрозаходу :

Сильно уражені опіком плодові дерева знищують шляхом викорчовування і спалювання.

При незначному ураженні окремих гілок проводять п’ятиразовий обробіток у період цвітіння плодових дерев препаратами, що містять мідь.

Для дезінфекції садового інвентаря, що використовується для обрізування дерев, застосовують 5-ти процентний розчин формаліну.

Восени – пізньої осені обрізують окремі гілки. Як профілактичний захід рекомендують проводити викорчовування дикорослих груш і яблунь, які можуть бути джерелом уражень дерев.

При закладанні нових садів необхідно вибирати сорти, стійкі до хвороби. Підтримувати кислотність грунту в межах рН 5,5-6,5, регулювати баланс NPK (азот, фосфор, калій).

При виявленні схожих ознак хвороби у своєму саду звертайтесь за консультаціями, рекомендаціями до спеціалістів фотосанітарної служби.

Головний спеціаліст, Державний фітосанітарний

інспектор відділу дозвільної системи Державної

фітосанітарної інспекції Чернівецької області

                                                      В.Русановський

 

Матеріал озвучено у програмі проводового і ефірного радіомовлення  ТРО»Сокиряни»

Головний редактор  Чорна Т.   15.04.2015.